Hakkımızda

Bakım
Merkezimiz

2007 yılında Fevzi Çakmak Cad. No: 429 Urla / İskele Mahallesinde hizmete başladı. Yaşlı yakınlarından gelen istek ve talepler doğrultusunda kapasitemizi arttırarak denizin ve sakinliğin bir arada bulunduğu Urla / Zeytinalanı’nda Çağdaş Yaşam Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi adı altında hizmet vermeye devam ettik.

Huzurevimizin
Özellikleri

Sessizliğiyle, sakinliğiyle ve denizden gelen temiz havasıyla merkezimiz yaşlılarımızın da kullanabileceği çift taraflı bahçe içerisinde yer alıp denize yürüme mesafesindedir. Yaşlılarımızın mutlu olması için gerekli tüm detaylar düşünülerek kurulan kurumumuz geniş bir alan içerisinde yaşlılarımıza hizmet etmektedir.

Kurum Standartlarımız

Tüm hizmetlerimizin ve merkezimizin uluslararası kalite standartlarına uygunluğu ISO 9001:2008 sertifikası ile belgelenmiştir.

Yaşlı Bakım Merkezi nin sahip olduğu sertifikalara aşağıdaki logolara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ISO-9001

ISO 9001 Kalite Belgesi

ISO-9001

ISO 9001 Kalite Belgesi

ISO-9001

ISO 9001 Kalite Belgesi

Randevu İçin: 0232 752 2124

Güler Yüzlü Personel

Kadromuz yedi hasta bakım personeli, dört hemşire, iki temizlik personeli,  doktor, sosyal hizmet uzmanı, sorumlu müdür,  halkla ilişkiler müdürü, idari personel, aşçı, iş güvenliği uzmanı ve diyetisyenden oluşmaktadır.

Huzurevine
Ulaşım

Yaşlı Bakım Merkezimizin yeri hastanelere ve diyaliz merkezine, gezi alanlarına, şehir merkezlerine yakın olup, ulaşım bakımından çok rahattır. Fahrettin Altay’dan kalkan otobüs ya da dolmuşlar ile direk olarak merkezimizin önüne kadar ulaşabilirsiniz.

0
Mutlu Misafir
0
Güler Yüzlü Personel
Bilgi Almak için Tıklayınız