Huzurevi Çalışanlarımız

Kadromuz

Kurumumuza adım attığınız ilk andan itibaren, tecrübeli ve güler yüzlü personelimizin güvencesinde olacağınızdan emin olabilirsiniz.
Huzurevi kadromuz, yedi hasta bakım personeli, dört hemşire, iki temizlik personeli, doktor, sosyal hizmet uzmanı, sorumlu müdür, halkla ilişkiler müdürü, idari personel, aşçı, iş güvenliği uzmanı ve diyetisyenden oluşmaktadır.

Kurucumuz:
Ayşe BAŞKANOĞLU

Ayşe Başkanoğlu 1950 İzmir doğumlu, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Çalışma hayatına İzmir Valiliği Özel Kalem Müdürlüğün de başladı. Daha sonra T.C Ziraat Bankası Bölge Müdürlüğü Sosyal İşler ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde çalıştı.

Bu işlerde çalışırken aynı zamanda sivil toplumlarda çalışmaya başlamıştır. Önce Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı HASVAK ta altı yıl genel sekreterlik, yedi yıl başkanlık yaptı. Daha sonra Kader ve Atatürk Platformunda da görev almıştır. 2005 yılında da Türk Kadınlar Birliği Urla Şubesini kurdu ve on beş yıldır da başkanlığını yürütüyor. Ayrıca, Büyükşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi üyesi, Urla Kent Konseyi Kadın Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

İnsanlara olan sevgisinin, koruma duygusunun yoğun olması nedeniyle yaşlılara bakım merkezi kurmayı planlamış ve 2007 yılında bunu gerçekleştirmiştir.

Sorumlu Müdürümüz:
M.Can ÖZGÜN

Can ÖZGÜN 1992 Mersin doğumludur. Önlisans Eğitimini Adnan menderes üniversitesi sağlık hizmetleri meslek yüksek okulunda tamamladıktan sonra ikinci üniversitesi olan  Lisans eğitimini Dokuz eylül üniversitesi hemşirelik fakültesinde tamamlamıştır. Kendini geliştirmeye üçüncü üniversite olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünde devam etmektedir.

Birçok toplumsal ve kültürel etkinliklerde bulunduktan sonra 2012 yılından beri sağlık sektöründe hizmet etmektedir. Mesleki tecrübelerinde  ve insanlarla olan ilişkilerinde her zaman en üst planda yer almış olup, alanında tüm sertifikalara sahiptir. Kurumumuzda da 2014 yılından beri hizmet vermektedir. 

Başhemşi̇remi̇z:
Makbule TOK

Makbule TOK, 1956 Seferihisar doğumludur. Sağlık eğitimine İzmir sağlık kolejinde hemşirelik bölümünde başlayıp üniversite eğitimini Anadolu üniversitesinde tamamlamıştır.

Niğde devlet hastanesinde iki yıl ameliyat hemşiresi olarak, Urla devlet hastanesinde de on sekiz yıl çeşitli servislerde görev yaptı. On beş yıl Urla sürücü kursunda ilk yardım öğretmenliği, Urla Halk eğitim merkezinde de  bir yıl hasta bakım kursunda öğretmenlik yaptı. İki buçuk yıl da ana sağlığında hemşire olarak çalıştıktan sonra emekliye ayrıldı.

İnsana olan sevgisinden dolayı yardımseverliğine devam etmek isteyen Makbule TOK dört buçuk yıl özel bir huzurevinde sorumlu müdürlük yaptıktan sonra 2011 yılından beri kurumumuzda başhemşire olarak görev yapmaktadır.

Halkla İli̇şki̇ler Müdürümüz:
Di̇lek TİNTAŞ

Dilek TİNTAŞ 1980 İzmir doğumludur. Lisans Eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü tamamladıktan sonra, Kendini geliştirmeye ikinci üniversite olarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi  Açık öğretim fakültesi Sağlık Meslek Yüksek Okulunda devam etmektedir.

Yaşamında daima insan odaklı olan Dilek Tintaş, farklı sektörlerde çalıştıktan sonra Şubat 2016 yılından bu yana kurumumuzda sakinlerimize hizmet vermeye devam etmektedir. 

Bilgi Almak için Tıklayınız