En üste git

Huzurevi Sağlık Hizmetleri

Kurumumuz tarafından sizi evinizin sıcaklığında, sağlıklı bir ortamda ağırlamak için yaşlılarımıza tıbbi olarak verilen hizmetlerimiz:

Sağlıklı yaşlılara bakım hizmeti 

Yatağa bağımlı ve felç geçirmiş hastalar için özel bakım

Hastane sonrası özel bakım

Alzheimer ve Parkinson hastalığı için özel bakım

Demans hastalığı için özel bakım

Palyatif hastaları için özel bakım

Terminal dönemdeki hastanın özel bakımı

Diyabet ve Tansiyon hastalarının takibi ve bakımı

Özel bakım ünitelerimiz hastane tedavisi sonlanmış ama evde bakım güçlüğü çekilen, tıbbi bakım ağırlıklı, klinik beslenmeye ihtiyaç duyan, fiziksel aktivitesi kısıtlı, felç ya da herhangi bir nedenle yatağa bağımlı olan ve özel bakım gereksinimi duyan yaşlılarımıza yöneliktir. Özel bakım yaşlılarımızın bakım ve takipleri özel bakım odalarımızda takip edilmektedir.

Bakıma ihtiyaç duyan tüm yaşlılarımızın Günlük ve periyodik sağlık kontrolleri düzenli olarak yerine getirilir ve kayıt altına alınır. Konuğumuzun gereksinim duyduğu tahliller ve tetkikler, sağlık durumuna göre kurum doktorumuz tarafından  anlaşmalı laboratuvarımızda yaptırılır.

Konuğumuzun fonksiyonel bağımsızlığını geri kazanmasını ve günlük yaşam aktivitelerini en üst düzeyde yapabilmesini sağlamaya yönelik, kilo takibi, sıvı takibi, defekasyon takibi, idrar takibi ,ödem kontrolü, ağız bakım kontrolü, ekstremitelerdeki kas gücü ölçümü, nörolojik  gözlem ve fiziksel muayene, psikiyatrik gözlem ve fiziksel muayene gibi tıbbi olarak tüm sağlık durumunu içeren geriatrik bakım hizmetleri, alanında uzman hemşirelerimiz ve kurum doktorumuz tarafından eksiksiz olarak takibi yapılıp kayıt altına alınır. Tüm bu takiplerin kontrolü Sorumlu Müdürümüz tarafından sağlanır.

Author avatar
Editor
https://urlahuzurevi.com
Bilgi Almak için Tıklayınız